Střechy prodejStřechy klempířstvíStřechy pokrývačstvíStřechy tesařstvíPilaStřechy izolaceStřechy likvidace azbestu
Klempířství - pokrývačství Karel Janouš s.r.o.

O firmě

Naše firma funguje již od roku 1991, kdy byla založena ještě jako fyzická osoba.
 
Od začátku se zabývala poskytováním pokrývačských a klempířských prací. Postupem času  se naše služby rozšířily o prodej střešních krytin a dalších materiálů a o tesařské a jiné práce.
 
1. prosince 2011 byla firma převedena na osobu právnickou a stala se společností s ručením omezeným.
 
Realizační skupina se specializuje jak na montáž krytin na novostavbách, tak na různé opravy a rekonstrukce střešních plášťů převážně šikmých střech.
 
Mimo prodeje se ve skladě v Drahoňově zabýváme i zakázkovou výrobou klempířských prvků na hydraulické ohýbačce plechu s možností délky ohýbaného plechu až do 6m a tloušťky 1mm.
 
Od ledna 2016 jsme naše služby rozšířili o pořez kulatiny na pásové pile, tedy o vlastní i zakázkovou výrobu stavebního řeziva (trámy, latě, prkna, fošny...).
 
K ucelení našich služeb patří mimo veškerých tesařskýchklempířských a pokrývačských prací např. ještě zateplování střech, montáže hromosvodů, opravy komínů, vyklízení půdpodbití z palubek nebo prkenohýbání plechů, ...
P1010907.jpg 01Prodejna.JPG 02Prodejna.JPG 03Prodejna.JPG Klempířská dílna.JPG Hydraulická ohýbačka plechu OHP 1-6.JPG 03 Pilous Forestor.JPG